Oferta współpracy


Odpowiadając na wymagania rynkowe jesteśmy na etapie rozbudowywania sieci dystrybutorów naszych rozwiązań tuningowych, adresowanych do użytkowników samochodów na gwarancji i leasingowanych. Ich właściciele bardzo często rezygnują z przeprowadzenia chiptuningu, bojąc się utraty gwarancji lub ewentualnych zastrzeżeń leasingodawcy.

Gwałtownie rozwijający się rynek tuningu dla aut na gwarancji lub w leasingu powoduje, że pominięcie segmentu tych klientów pozbawia firmy związane z motoryzacją sporych zysków.

Nasze produkty, czyli cyfrowe, w pełni mapowalne powerboxy celują dokładnie w ten segment rynku.

Możecie Państwo do nas dołączyć i oferować powerboxy w swojej firmie/warsztacie i/lub stworzyć lokalne centrum dystrybucyjne.

Oferujemy szkolenia, atrakcyjne rabaty i przejrzyste zasady współpracy. Proszę się z nami skontaktować, aby dowiedzieć się więcej. Miła i kompetentna obsługa pomoże w znalezieniu korzystnej dla obu stron formuły. Prosimy o kontakt mailowy na adres tuning@vtech.pl lub telefoniczny 12 658 66 66.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani także chiptuningiem proszę skorzystać z usług świadczonych przez nasz specjalistyczny portal vtechtuning.us w którym można zamówić wykonanie chipa i mappacka. Wszelkie informacje są dostępne po zarejestrowaniu się.