Regulamin


1. Wstęp


 1. Sklep Internetowy V-tech Tuning sp. z o.o. działający pod adresem https://powerchip.vtechtuning.eu, prowadzony jest przez V-tech Tuning sp. z o.o. z siedzibą w Janowicach 94, 32-020 Wieliczka, NIP: 6832102412.


2. Realizacja zamówień


 1. 1. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
  • w przypadku płatności „za pobraniem” – 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia kupna,
  • w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto Firmy.
 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 3. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – 2 dni robocze.
 4. Maksymalny termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.


3. Ceny towarów


 1. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
 2. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 3. Rabat na drugi i kolejny przedmiot ważny jest po pierwszej zaksięgowanej transakcji.


4. Transport


 1. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
  • za pobraniem przy odbiorze – należność pobiera kurier,
  • przelewem bankowym na konto Firmy,
  • płatnością elektroniczną przy pomocy serwisu platnosci24.pl,
  • gotówką przy odbiorze osobistym towaru w siedzibie Firmy. Przed odbiorem osobistym prosimy o kontakt z biurem.
 2. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Cena wysyłki zawarta jest w opisie każdego wystawionego artykułu.


5. Zwrot towaru


 1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od dnia odebrania przesyłki.
 2. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.
 3. W przypadku udowodnienia nieuczciwej praktyki kupującego, sklep zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia możliwości zwrotu.
 4. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 5. Paczkę z towarem należy odesłać na adres V-tech Tuning sp. z o.o., ul. Bieżanowska 71,30-812 Kraków


6. Reklamacje


 1. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres V-tech Tuning sp. z o.o., ul. Bieżanowska 71,30-812 Kraków
 2. Sklep Firmy nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 3. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 4. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz opis przyczyny reklamacji.
 5. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.


7. Postanowienia końcowe


 1. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.ZAŁĄCZNIK NR 1: Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.